Hotel

Hotel Biały Dwór  w Okunince to nowoczesny, wyrafinowany obiekt położony na Pojezierzu  Łęczyńsko - Włodawskim nad pięknym Jeziorem Białym w otoczeniu bujnych lasów.

Przylegający od południowej strony do jeziora Sobiborski Park Krajobrazowy tworzy cudowne tło dla rodzinnego wypoczynku. Okolica daje możliwość aktywnego i zdrowego wypoczynku na łonie natury wśród malowniczych krajobrazów w otoczeniu bogatej fauny i flory.  Liczne ścieżki rowerowe, trasy piesze i szlaki kajakowe umożliwiają poznanie przyrody na wyciągnięcie ręki. 
Hotel Biały Dwór SPA & Wellness to połączenie eleganckiego  hotelu z przepyszną kuchnią markowaną przez Magdę Gessler, relaksacyjnego centrum SPA i  nowoczesnego centrum konferencyjnego.
Posiadamy 53  miejsca noclegowe w komfortowych pokojach, elegancką restaurację, reprezentacyjną salę bankietową, wyposażoną salę konferencyjną na 200 i 50 miejsc. Nasza restauracja specjalizuje się w organizacji bankietów, spotkań biznesowych, szkoleń oraz przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, komunie, chrzciny, bankiet. W lobby i restauracji można skorzystać z bezpłatnego internetu Wifi. Hotel posiada monitorowany parking.
Wyjątkowy klimat, niepowtarzalna atmosfera i profesjonalna obsługa zapewnią Państwu prawdziwy wypoczynek i relaks. Jeśli szukacie Państwo idealnego miejsca, w którym będziecie mogli się zregenerować, Hotel Biały Dwór to idealna przystań.

 

W soboty przed i  po sezonie wakacyjnym mogą być organizowane spotkania lub wesela, prosimy Państwa o zapytania dotyczące konkretnych pobytów celem wyeliminowania ewentualnych utrudnień.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij