Imprezy

Zachęcamy Państwa do organizacji wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinnych w naszej restauracji. Mamy duże doświadczenie w realizacji przyjęć z okazji Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego, Rocznic Ślubu czy Urodzin.

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w Hotelu Biały Dwór mogą być Państwo pewni, iż zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie. Propozycja przyjęcia zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczczenia tego szczególnego dnia.

Zobacz naszą ofertę na I komunię świętą >>

Chrzest Święty dziecka to wyjątkowe, rodzinne wydarzenie. Chcielibyśmy sprawić, aby świętowanie w gronie rodzinnym odbyło się w niezwykłej atmosferze, komfortowych warunkach i z menu specjalnie przygotowanym na tę uroczystość. Z wielką przyjemnością zorganizujemy całe przyjęcie zgodnie  z Państwa oczekiwaniami.
Zobacz naszą ofertę na chrzest święty >>

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij