Regulamin Hotelu

Regulamin Hotelu Biały Dwór

 

 1. Na terenie Hotelu Biały Dwór mogą przebywać tylko osoby, które opłaciły pobyt w hotelu.
 2. Na terenie hotelu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 - 7.00.
 3. Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 do godziny 11.00 dnia następnego.
 4. Formalności związane z meldunkiem i opłatą za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu w recepcji hotelowej przed odebraniem kluczy . Opłata wnoszona jest gotówką/ kartą za cały zaliczkowany pobyt i nie ulega zmniejszeniu w przypadku chęci skrócenia pobytu. Nieuregulowanie pełnej kwoty zadatkowanego pobytu w pierwszym dniu przyjazdu przed odebraniem kluczy równoznaczne jest z rezygnacją z rezerwacji. Nie ma możliwości skrócenia okresu pobytu i opłacenia kwoty za okres krótszy niż uzgodniono w potwierdzonej rezerwacji. Wcześniejszy wyjazd nie powoduje podstawy do roszczenia o zwrot części kwoty opłaconego pobytu.
 5. Płatności dokonane w całości lub zaliczkowane poprzez portale rezerwacyjne onlinie nie podlegają zwrotom.
 6. Wczasowicze mogą przyjmować gości na terenie hotelu od 9.00 do 20.00 (nie dłużej niż 3 godziny), po  uprzednim zgłoszeniu w recepcji.
 7. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu (późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd), opłaty nie podlegają zwrotowi.
 8. Brak przyjazdu i opłacenia pełnej kwoty zadatkowanego pobytu do godz. 21 pierwszego dnia pobytu traktowany jest jak rezygnacja z rezerwacji i rezerwacja zostaje anulowana.
 9. Hotel za rzeczy zaginione w czasie pobytu na wczasach nie bierze żadnej odpowiedzialności. Obowiązek zabezpieczenia przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na wczasowiczu. Rzeczy wartościowe można przechowywać w sejfie.
 10. Hotel posiada niestrzeżony parking, na którym wczasowicze parkują samochody w miejscu   wskazanym przez recepcję.
 11. Wczasowicz zobowiązany jest rozliczyć się z wyposażenia pokoju zgodnie z wykazem. Za rzeczy   zniszczone z jego winy ponosi odpowiedzialność.
 12. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów.
 13. O wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje właściciel ośrodka.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij