Oferta masaży

Zalety masażu ciała znane były już w starożytności. Wówczas masaż był elementem obrzędów religijnych. 

Jego początki sięgają starożytnych Indii i Chin, gdzie masaż był naturalną metodą leczniczą. W średniowieczu masaż leczniczy nie był stosowany, ale niedługo potem został wprowadzony jako metoda fizjoterapii.

Masaż to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu – relaksujący lub ujędrniający masaż twarzy, szyi i dekoltu, dzięki swym odprężającym właściwościom, kojąco wpływa na stan naszego umysłu oraz ciała. Delikatne ruchy masażu prowadzają nas do świata pełnego harmonii. Masaż stanowi doskonałe podium do kolejnych zabiegów, wzbogaconych o różnego rodzaju maseczki i serum, dobrane do indywidualnych potrzeb klienta lub też może być idealnym zakończeniem wcześniej wykonywanych zabiegów.

  • Masaż klasyczny całego ciała
  • Masaż klasyczny same plecy

To najpopularniejsza forma masażu leczniczego, w którym wykorzystywane są różne techniki tj. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie. Ma on pozytywny wpływ na skórę i mięśnie, poprawia mikrokrążenie dzięki czemu tkanki lepiej zaopatrzone są w substancje odżywcze i tlen. Jego zadaniem jest poprawienie stanu psychofizycznego oraz rozładowanie napięcia mięśniowego.

  • Masaż relaksacyjny - aromaterapeutyczny

To zabieg leczniczy wpływający regeneracyjnie na ciało i umysł osoby masowanej. Głównym celem masażu jest rozluźnienie napiętych tkanek, zrównoważenie przepływu energii witalnej oraz osiągnięcie pełnej relaksacji psychosomatycznej. Łagodne i powolne ruchy masażysty dostosowane są do indywidualnych odczuć i zapotrzebowań masowanego. Stosowane subtelne techniki głaskania czy rozcierania mają na celu polepszenie krążenia krwi i odblokowanie zastałej życiowej energii w napiętych i bolesnych częściach ciała.

  • Masaż gorącymi kamieniami

To masaż relaksacyjny i zarazem leczniczy. Likwiduje wszelkie napięcia, bóle mięśniowe. Ciepło kamieni wpływa na poprawę krążenia, poprawia przemianę materii i oczyszcza organizm z toksyn. Masaż wykonywany jest bazaltowymi kamieniami w różnych rozmiarach. Posiadają one dużą pojemność cieplną , która pozwala na przekazanie ciepła w głąb organizmu. Przez odczuwanie ciepła organizm rozluźnia się i regeneruje.

  • Masaż twarzy

Masaż ten ma doskonałe działanie kosmetyczne-wygładza zmarszczki, odpręża mięśnie, stymuluje mikro krążenie skóry opóźniając proces starzenia.

Cennik dostępnych masaży :                                                         

                                                                                        Czas :                             Cena :

masaż klasyczny częściowy/ całościowy                            30/60 min                         230/ 299 zł

masaż leczniczy częściowy/ całościowy                             30/60 min                         230/299 zł

masaż gorącymi kamieniami częściowy/ całościowy            60/90 min                        270/350 zł

masaż relaksacyjny całościowy                                          60 min                             350zł

masaż kosmetyczny twarzy, dekoltu i szyi                          30 min                               230 zł

 

Serdecznie Zapraszamy do  skorzystania z Naszej oferty.

Celem umówienia, prosimy o kontakt z recepcją.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij