Strefa relaksu

Wizyta w naszej Strefie Relaksu jest wymarzonym spędzeniem czasu jak i dobrym sposobem na zakończenie każdego dnia, zarówno tego aktywnego, jak i tego obfitującego w spotkania i konferencje.

W atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu goście mogą się odprężyć. Czeka na Państwa sauna sucha i  gabinet masażu.

Relaks
Wszystkich spragnionych wypoczynku i relaksu zapraszamy do sauny, która zapewni Państwu prawdziwe odprężenie. Mogą Państwo skorzystać z dobroczynnego działania sauny fińskiej.

Masaże
Jeśli pragniesz odzyskać pełną harmonię ciała i duszy to właśnie tu w naszej Strefie Relaksu w atmosferze spokoju i ciszy będziesz mógł oddać się przyjemnościom, kojącym masażom relaksacyjnym, wyszczuplającym, upiększającym i zdrowotnym , odzyskując tym samym spokój ducha, równowagę oraz siły witalne. Dlatego też w magicznej atmosferze zapewnimy  niepowtarzalne wspomnienia.

Przemęczenie, codzienne nerwy, zanieczyszczenie powietrza, wody i żywności – wszystko to nie pozostaje bez wpływu na zdrowie człowieka. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację. Wszystkich spragnionych wypoczynku i relaksu zapraszamy do sauny suchej, która zapewni Państwu prawdziwe odprężenie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij